sobota, 26 października 2013

Psy do adopcji

Poniżej przedstawiam psiaki do adopcji z przytuliska. Lista będzie na bieżąco aktualizowana.

Przytulisko znajduje się w Krobi (woj. wielkopolskie) na ul. Jutrosińskiej. 
Więcej informacji znajdziecie tutaj: strona przytuliska , profil na facebooku
Nr. tel. w sprawie adopcji lub pytań: 723922755

"Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa."
  Psy do adopcji
Łatek

 
Po śmierci właściciela Łatuś został właściwie sam. Biegał samotnie po mieście, od czasu do czasu dokarmiany przez okolicznych mieszkańców. 
Gdy Łatek trafił do schroniska, szybko przyzwyczaił się do kojca i wolontariuszy. Wszyscy od razu zakochują się w jego uszkach: jedno stojące, drugie klapnięte. Dlaczego w takim razie Łatek wciąż czeka? Nada się do domu z ogrodem, bez innych zwierząt. Z pewnością pokocha całą rodzinę, ale będzie raczej psem "jednego pana".
Benek
  
Benuś trafił do schroniska razem z sunią Neli. W porównaniu do niej był całkiem inny. Neli znalazła już domek, ale Benek boi się dotykania i na widok człowieka chowa się do budy. Było już lepiej i piesek zrobił się bardziej ufny, ale trzeba było go zaszczepić, a, że nie dał się złapać, musieliśmy to zrobić na pętli, co całkowicie zrujnowało ciężką pracę wolontariuszy. Teraz zaczynamy wszystko od nowa i zobaczymy co z tego wyniknie. 
Timon

  Szukasz psa, który z chęcią będzie biegał z Tobą w czasie wieczornego biegania? A może chcesz pieska, który będzie idealny do długich wycieczek rowerowych? Jeśli tak, dobrze trafiłeś! Timon ma mnóstwo energii i uwielbia biegać. Poza tym jest bardzo łagodny i przyjazny, ale nie ustoi długo w miejscu, więc nie będzie szczęśliwy w mieszkaniu w bloku. Piesek nie akceptuje innych zwierząt. Pobiegaj z Timonkiem, a gwarantuję, że się w nim zakochasz!
 Azor

Azorek został znaleziony z ogniwami od łańcucha w obroży. Pomóżcie odmienić okropny los psa i zapomnieć mu o doświadczeniach z przeszłości! Mimo krzywdy, jaką wyrządził mu człowiek, Azor wciąż jest ufny i łagodny. Nie granie się jakoś specjalnie do pieszczot. Oczywiście, jak każdy piesek, lubi, gdy się go poczochra po grzbiecie, ale nie prosi się o to. Czasami zachowuje się nieśmiało, ale uwielbia poznawać nowe miejsca i chodzić na spacery. Mimo szarego pyska, nie jest jeszcze strasznie starym psem i ma przed sobą dużo życia, które chciałby spędzić z kochającym właścicielem w prawdziwym domu. Może to Ty mu go dasz? 
Sanczo
 Sanczo to młody psiak w typie owczarka szetlandzkiego. Trudno przewidzieć jego zachowanie, raz jest milutki i daje się głaskać, innym razem warknie albo kłapnie ostrzegawczo zębami. Ten, kto go pokocha, będzie musiał poświęcić mu dużo czasu i uwagi, by pies stał się zrównoważonym pupilem. Tymczasem Sanczo uwielbia być w centrum uwagi. Jego reakcje są kłopotliwe, ale można je wyeliminować podczas wspólnej nauki i zabawy.


 Rubik

Rubik to młody, żywiołowy piesek, który większość czasu najchętniej spędziłby na ludzkich kolanach. Kocha ludzi i zabawy z nimi. Aż żal ściska serce, gdy zapiera się wszystkimi łapkami, aby tylko nie wejść do kojca. Akceptuje pieski, które dłużej zna. Będzie świetny do domu z ogrodem i starszymi dziećmi.

Alex

Alex to młody psiak, został znaleziony w bardzo złym stanie, zaniedbany i wychudzony. Na szyi miał czarną obróżkę, niestety nikt pieska nie szukał. Piesek jest spokojny, nie wykazuje agresji, przepada za wolontariuszami. Patrzy swoimi smutnymi oczami na ludzi, prosząc "weź mnie stąd!"...

Bezimienna

Domu szuka suczka dobermana, bardzo przestraszona i zlękniona pobytem w przytulisku. Nie wykazuje agresji, jest łagodna w stosunku do ludzi. Pilnie szuka domu!

1 komentarz:

  1. Czy suczka dobermana jest jeszcze do adopcji?
    Mogłabyś mi odpisać na email: sylwiab12@onet.pl

    OdpowiedzUsuń